Festiwal Saragrahi 2014

Serdecznie zapraszamy na serię spotkań ze Swamim B.V. Tripurarim, które odbędą się w drugiej połowie lipca 2014 roku, w Goleszowie, niedaleko Ustronia.

Swami B.V. Tripurari jest nauczycielem duchowym tradycji wisznuizmu gaudija, autorem wielu książek i publikacji, potrafiącym klarownie i przekonująco wyrazić nauki starożytnej duchowej tradycji, w sposób trafiający do współczesnego człowieka.

Festiwal Saragrahi jest okazją do zapoznania się z naukami Swamiego, zainspirowania się duchowo oraz do skorzystania z towarzystwa jego i innych wielbicieli Kryszny.

Swami będzie dawał wykłady dwa razy dziennie od środy 23-go do niedzieli 27-go lipca. Uczestnictwo w festiwalu jest bezpłatne (poza posiłkami i noclegiem).

Miejsce i nocleg:

Topolej to pensjonat położony na Śląsku Cieszyńskim w otoczeniu Gór Beskidu Śląskiego (opis miejsca: http://goo.gl/mLvoSD zdjęcia: http://goo.gl/jd3icS). W pensjonacie oprócz samych wykładów istnieje też możliwość noclegu. Rezerwacje pokoi rozpoczniemy początkiem lutego. Dostępne będą pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Posiłki:

Na festiwalu zapewniamy posiłki 3 razy dziennie. Istnieje możliwość zamówienia posiłków wegańskich. Jeśli masz inne wymagania żywieniowe – daj nam znać, zobaczymy co da się zrobić :)

Dotacje:

Swami przylatuje ze Stanów Zjednoczonych, koszt przyjazdu to ok 8000zł, który całkowicie pokrywamy z dobrowolnych dotacji.

Informacje dodatkowe:

- Wszystkie wykłady których udzieli Swami będą dostępne online po festiwalu.
- Cenę posiłków i noclegów podamy wkrótce.
- Powstanie też festiwalowa strona internetowa o której będziemy tutaj informować.
- Strona swamiego: https://www.swamitripurari.pl/
- Profil pensjonatu Etno Chata Topolej: http://www.facebook.com/Topolej

Kontakt do organizatorów:

- Rasana Dasi, profil: Rasana Dasi, e-mail: rasana@interia.pl
- Nityangi Dasi, profil: Natalia Węgrzyn-Jakimów, email: nityangi@omkara.pl